sunt o persoana energica,plina de viata...imi plac plimbarile...bineinteles cu m..
interesanta:)..
bruneta.pistrui..sociabila..
sunt inelegatoare si buna.mai bine va las pe voi sa ma cunoasteti..
Ambitioasa si plina de viata...restul.....
Placuta..